Untitled-1

Hakkımızda

logooooFırat Dış Ticaret LTD. ŞTİ. 1994 yılında hırdavat satışı amacıyla küçük bir dükkân ile iş hayatına başlayıp devam eden yıllarda Karaköy piyasasındaki teknik servis açığını fark ederek kendisini teknik servis hizmetine döndürmüştür.

Dünya devi Black&DeckerDewalt markalarının yetkili servisliğini yüklenen firmamız, sonrasında Rıdgıd, Stanley, KL, Awelco gibi söktörde lider markaların da sorumluluğunu üstlenmiştir.

Özverili ve başarılı çalışmalarıyla müşterilerimizin güvenini kazanarak uzun yıllar kalıcı işbirliğiyle beraber değişmeyen personel kadrosuyla elektrikli el aletleri servisi alanında öncü olmayı başarmıştır.

2013 yılı başında yeni yönetim kurulu ile büyüyen firmamız hizmetine Lazer ve Nivo grubunu ekleyerek teknik servis alanını genişletmiştir.

Servislik tecrübesinin ve kaliteli hizmetin meyvesi olarak bu zamana kadar yetkili servisliğini yaptığımız markaların Merkez Servisliğini üstlenerek Türkiye pazarında kullanıcılarımıza ve servis ağımıza tecrübesini aktarmak üzere görevini sürdürmektedir.